یکی از عمل های زیبایی واژن که برای بالا بردن میل جنسی در بانوان انجام میشود ، تزریق چربی به نقطه G یا تزریق ژل به نقطه G می باشد .
تقویت نقطه G برای افزایش میل جنسی در زنان انجام می شود و کاملا بی خطر می باشد.و با توجه به اهمیت نقطه جی در لذت جنسی زیاد و ارگاسم زنان ، روز بروز بر افرادی که تمایل دارند نقطه ی جی بدن خود را تقویت کنند افزوده میشود
میل جنسی اکثر بانوان با بالارفتن سن ، زایمان های طبیعی متعدد و بسیاری از عوامل دیگر تغییر می کند و کاهش میابد ، در همین راستا و با توجه به اهمیت و نقش رابطه ی جنسی لذت بخش در آرامش و حفظ بنیان روابط، انواع جراحی زیبایی واژن مانند لابیاپلاستی ، تنگ کردن واژن ، سفید کردن واژن ، جوانسازی واژن و… با استقبال زیاد و روزافزونی در سرتاسر دنیا روبرو شده اند.
تقویت نقطه جی در مدت حدودا ده دقیقه و با بی حسی موضعی انجام میشود.

فواید تقویت نقطه جی G point

تقویت نقطه G point فواید بسیاری دارد که مهم ترین آنها لذت کامل از رابطه ی جنسی و ارگاسم بهتر میباشد و این ارگاسم بالاتر سبب افزایش آرامش و رضایت درزن و احساس قدرت در مردبخاطر توانایی اش در به ارضا رساندن همسرش و در نتیجه استحکام بیشتر رابطه میشود .
– با انجام تزریق ژل به نقطه G_point می توان ارگاسم بانوان را افزایش داد تا بانوان در زمان مقاربت جنسی اوج لذت را تجربه کنند .
– تقویت نقطه جی یکی از موثرترین راهکارهای افزایش لذت جنسی و ارگاسم کامل در زنان است و همین امر بسیاری از مشکلات زناشویی که در اثر به ارگاسم نرسیدن بانوان رخ می دهد را برطرف میکند

تقویت نقطه جی با تزریق چربی

در این مدل متخصص زنان از نقاطی که معمولا تجمع چربی در آنها بیشتر است ، نظیر شکم و پهلوها چربی ها را استخراج می نماید ، و پس از تصفیه چربی ها آن را به نقطه G point تزریق می نمایند.

تقویت نقطه جی با تزریق ژل

در روش تزریق ژل به نقطه جی به جای استفاده از چربی بدن خود فرد از ژل های این کار استفاده میشود. که در میزان ماندگاری ، کیفیت و قیمت باهم متفاوت میباشند

ماندگاری تقویت نقطه جی

تقویت نقطه جی بسته به این که با کدام روش تقویت گردد تزریق چربی به نقطه جی یا تزریق ژل، دارای ماندگاری متفاوتی است ، در صورتی که با ژل تقویت نقطه جی انجام شود ، بستگی به ژل استفاده شده دارد ،و در صورتی که با چربی تقویت نقطه جی انجام شود بصورت عمومی ماندگاری بالایی دارد .

انواع ژل با ماندگاری های متفاوت در تزریق ژل به واژن

انواع ژل ها و مواد جهت تزریق ژل استفاده می شود که به طور کلی به سه دسته تقسیم بندی می شوند :
• موقت : مدت ماندگاری ۳ الی ۱۲ ماه
• نیمه موقت
• دائمی : ماندگاری حدود ۵ سال . برای جوانسازی واژن هم از این نوع ژل استفاده میشود