021-40227728 09307475750 تهران نياوران خيابان جماران پاساژ جم سنتر طبقه ١١ واحد ١١٠١

لابیاپلاستی با لیزر 

line-2

لابیاپلاستی labiaplasty چیست؟

لابیاپلاستی یا لبیاپلاستی به عملی گفته می شود که اندازه لب های کوچک یا همان لبیامینور labia minor را کوچک و متقارن میکند . این روش معمولاً برای زیباتر کردن واژن انجام می شود و می تواند درد یا آزردگی را که زنان از بزرگی و ساییدگی لابیا تجربه می کنند ، تسکین دهد.

 

دلایلی که بیماران خواهان لابیاپلاستی هستند

خانم ها به دلایل مختلفی اقدام به لبیاپلاستی میکنند. برخی از خانم ها به دنبال زیبایی و جذابیت بیشتر ناحیه خصوصی شان هستند و برخی به دلیل درد ناشی از ساییدگی لابیا در هنگام دوچرخه سواری یا هنگام مقاربت خواهان انجام این عمل هستند. البته لابیا بزرگ مشکلات دیگری مانند عفونت های مکرر، تحریک ناخواسته و ... را نیز ممکن است ایجاد کنند.

 

لابیاپلاستی چه کاری انجام می دهد؟

هدف از انجام این عمل کاهش لبیای مینور است تا در زیر لبیای ماژور آویزان نشوند. لابیاپلاستی ممکن است به منظور کاهش عدم تقارن لبیاها، زمانی که یکی از دیگری بزرگ تر است ، یا به طور معمول ، برای کاهش طول هر دو لابیا انجام شود.

 

هزینه لابیاپلاستی چقدر است؟

هزینه ی عمل لبیاپلاستی به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. برای مثال تبحر و تجربه ی پزشک در این عمل بسیار مهم است و طبیعی ست که پزشک به واسطه تجربه و تبحری که دارد قیمت بالاتری نسبت به برخی دیگر از همکاران داشته باشد همین طور در شهرها و حتی مناطق مختلف تهران میتواند قیما این عمل متفاوت باشد امکانات اتاق عمل یا سایر هزینه های مربوطه نیز در هزینه نهایی عمل زیبایی واژن لبیاپلاستی موثر است.

 

بیهوشی برای لابیاپاستی

لابیاپلاستی روشی است که می تواند تحت بی حسی موضعی یا تحت بیهوشی عمومی انجام شود.

 

خطرات و عوارض لابیاپلاستی چیست؟

بعد از عمل لابیاپلاستی خونریزی ، هماتوم و عفونت شایع ترین مشکلاتی ست که ممکن است اتفاق بیافتد. ولی بصورت اختصاصی عمل لبیاپلاستی آنچه میتواند دردسر ساز شود، برداشتن بیش از حد لابیا ست. و در اینجاست که انتخاب یک پزشک حاذق و باتجربه اهمیت خودش را نشان میدهد.

 

متخصص لابیا پلاستی با لیزر

 

بهبودی از لابیاپلاستی

عموما بیماران یک هفته از کار خود مرخصی می گیرند و استراحت میکنند و در این مدت با استفاده از بسته های یخ سعی میکنند تورم و درد را کاهش دهند . پوشیدن لباس های آزاد و نخی در این زمان بسیار حائز اهمیت است

همجنین باید دقت کافی را داشته باشید که ناحیه عمل را تمیز و خشک نگاه دارید. 
بیماران می توانند پس از چهار تا شش هفته استفاده از تامپون یا رابطه جنسی را از سر بگیرند.
با اینکه تورم عمل در مدت ۶ هفته عموما برطرف میشود با این حال ممکن است برای رفع کامل تورم ، شش ماه زمان نیاز باشد.

 

 

نتایج لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی معمولاً باعث ایجاد لابیا کوتاهتر می شود که دیگر از لبهای بزرگ حالت آویزان و افتاده ندارند . طبق تحقیقات انجام شده جراحی لابیاپلاستی با میزان رضایت بالای بیش از ۹۰ درصد همراه است.

ویدئو توضیحات دکتر ریحانی درباره لابیا پلاستی با لیزر 

line-2